x-kom hosting

Canon Pixma iP2850, nie można zakończyć instalacji, brak wykrywania.

Zelazny
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam

Czy ktoś mi może napisać o co do groma chodzi?

Zainstalowałem świeżego Win10. Instalacja sterowników drukarki kończy się w momencie pojawienia okienka takiego jak na załączonym obrazku.

Na starej instalce nie było problemu, drukarka była wykrywana i okienko znikało; drukarka działała.

Sterowniki najnowsze, dostępne na stronie Canona. Na dodatek kupiłem tusz czarny XL, a drukować nie mogę.

Stawiam na błąd Windowsa.

Będę wdzięczny za jakieś podpowiedzi odnośnie tego jak działać dalej. Oczywiście cała procedura podłączania zachowana...

 

Dodam jeszcze screena z menedżera urządzeń. Co to za kontrol? Nawet sterowników do tego nie ma...

 

 

UPDATE

Odłączyłem zasilanie na kilka minut.

Następnie wpiąłem wtyczkę zasilania bezpośrednio do drukarki, kabel USB był podłączony.

canon.jpg

hhhhhhh.jpg

Edytowane przez Zelazny

Gawel
komentarz
komentarz

Zobacz szczegóły i identyfikator sprzętu. Po instalacji windowsa robiłeś update, może potrzebuje sterowników do płyty głównej

  • 2 tygodnie później...
Zelazny
komentarz
komentarz

Odłączyłem ją na parę minut z zasilania. Kabel był wpięty pod USB w PC. Po podłączeniu drukarki do zasilania została od razu wykryta i instalacja się zakończyła. Dziwna sytuacja. Tak czy siak, dzięki.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.