x-kom hosting

Samsung odyssey g8 powystawowy, czy to się opłaca ?

RobeqAG
utworzono
utworzono

Witam wszystkich miło i serdecznie, zabieram się za złożenie od zera całego stanowiska gameingowego, jedno z pytań które mam do Państwa jest następujące, zastanawiam się czy warto zakupić powystawowy monitor Samsung odyssey g8 który jest tańszy od nowego egzemplarza o 700zł, jest rok gwarancji i 2 tyg mam na ewentualny zwrot. Pytanie jakie mi się nasuwa w głowie to czy przez te kilka dobrych miesięcy (zapewne) które był na ekspozycji może jakoś wpłynąć na żywotność albo jakość obrazu ? albo cokolwiek innego co było by minusem zakupu takiego monitora ? pomijam kwestie wizualne (zarysowania etc), czy jest moze tez cos takiego z monitorami jak TV na wystawie że kolory sa jeszcze mocniej podbijane jakimiś ustawieniami czy trybami aby przyciągnac klienta co by wpływało na żywotność matrycy czy kineskopu. Pozdrawiam :) 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.