x-kom hosting

Asus tuf gaming b760 wifi d4

mexen
utworzono
utworzono

Witam, mam dylemat co do instalacji 2 dyskow na plycie glownej (dokladnie chodzi mi o gumowe podkladki dolaczone do plyty). Mam 2 dyski jeden 500gb i drugi 1tb ktore chce zainstalowac w sloty: jeden zaraz pod socketem procesora i drugi nizej po prawej stronie (gdzie jest jeden dlugi radiator). Moje pytanie brzmi czy musze przykleic te gumowe podkladki czy nie? Jesli tak to w jaki sposob? Jedna podkladke w slocie zaraz pod socketem i jedna na dolnym slocie tam gdzie bedzie dysk m2 czy 2 podkladki na dole tam gdzie jest dysk i po drugiej stronie tam gdzie nie ma? Ogladalem na yt jak ludzie skladali komputery i jeden przyklejal ta podkladke a drugi nie tylko ze montowali oni jedynie jeden dysk w slocie zaraz pod socketem. Prosze o pomoc. Dolaczam zdjecia z instrukcji plyty.

IMG_20230815_213345.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

IMG_20230815_213302.jpg

Chyba ze zle zrozumialem instrukcje i tutaj chodzi o instalacje dyskow jedno lub dwustronnych a nie o inastalacje 2 dyskow.

mexen
komentarz
komentarz

Dobra chyba wiem o co chodzi, jesli mam dysk jednostronny ktory z jednej strony jest plaski to podklejam ta podkladke a jesli dwustronny to instaluje go bez tej podkladki tak?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.