x-kom hosting

Wyłączony Laptop rozładowuje się

gamer66
utworzono
utworzono

Witam, posiadam Laptop HP OMEN 15-en0000 (1C099AV). 

Jakiś rok temu ( mniej więcej od jego wizyty w serwisie z innego powodu) zauważyłem, że laptop często po kilku dniach nieużywania ma rozładowaną baterię. Sprawdziłem to i wyszło, że wyłączony traci ok. 8-10 % naładowania baterii na dobę. Uznałem, że nie jest to normalne i zgłosiłem sprawę do serwisu, wcześniej próbowałem wszelakich możliwych rozwiązań dostępnych w Internecie, ale bez skutku. Na infolinii usłyszałem, że oczywiście tak nie powinno być, że normą jest utrata ok. 0,5% na dobę i laptop został wysłany do serwisu na Węgry, gdzie została podobno wymieniona bateria. Gdy go otrzymałem już po kilku godzinach wiedziałem, że problem jest taki sam i znowu zgłosiłem go na reklamację. Kolejny konsultant przyznał mi rację, robił jakieś raporty, analizy itp. Które miały pokazać co czerpie baterię. Następnie kontakt się urwał, w końcu ja zadzwoniłem po kilku tygodniach i usłyszałem od innego konsultanta, że mój laptop jest tak zaawansowany sprzętowo, że taka utrata naładowania baterii jest normą. Uznałem to za próbę spławienie mnie i zarządzałem kolejnego serwisu, tym razem podobno została wymieniona płyta główna. Laptopa odebrałem wczoraj i wyszło mi, że w ciągu 21 h stracił 9% baterii. Proszę o pomoc i informację czy to faktycznie jest normalne czy jednak to ja mam rację i najzwyczajniej w świecie serwis ściemnia bo nie potrafi rozwiązać problemu. Jeśli tak to jakie kroki powinienem teraz podjąć? Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam

 

  • 2 miesiące później...

UKSZ
komentarz
komentarz

@gamer66 Hej. Mam to samo z OMENEM 15....Podobna sytuacja jak u Ciebie. Próbowałem wszelkich rozwiązań dostępnych w sieci. Bez rezultatu. Czy znalazłeś w końcu rozwiązanie? Bateria nie powinna być problemem, bo jak już jest naładowany to działa... Daj znać jak zakończyła się sprawa u Ciebie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.