x-kom hosting

Gasnący monitor

MateuszWi92
utworzono
utworzono

Witam mam monitor Gigabyte M28U ma jakiś miesiąc i podczas grania wyłancza się na sekundę jakbym przełacnczał złoncza z display-port na inny port i tak co jakiś czas czasami parę razu z rzędu a jak przeglądam neta czy oglądam film to wszystko jest dobrze nic się nie wyłancza. Miał ktoś kiedyś cos takiego?

Niebieska
komentarz
komentarz

Podaj specyfikację swojego kompa wraz z marką i mocą zasilacza.

MateuszWi92
komentarz
komentarz (edytowane)

Intel i7 13700 KF

Asus rog strix RTX 4090

Ram kingston fury 6000 mh ddr5

płyta główna asus rog strix B660-F gaming

zasilacz be quiet! Straight Power 12 1200W 80 Plus Platinum ATX 3.0

MateuszWi92
komentarz
komentarz

Więc to raczej nie wina sprzętu to tak wygląda jakby mi rozdzielczość zmieniało wyskakuje mi Display-Port 3840x2160 a 4K mam ustawione wszędzie.

 

Niebieska
komentarz
komentarz

Masz włączony profil XMP?

MateuszWi92
komentarz
komentarz (edytowane)

Tak mam włączony.Na początku nie chciał się właczyć  ale po aktualizacji Biosa poszło i teraz ramy chodzą na 6000HZ a nie na 4800HZ

Niebieska
komentarz
komentarz

Wyłącz XMP i zobacz czy będą problemy. Masz możliwość podłączyć kompa pod TV albo inny monitor?

MateuszWi92
komentarz
komentarz

Na razie poprzełanczałem na inny monitor i przez hdmi do tego monitora i na razie spokój nie mam drógiego kabla Display-Port ale ten jest niby nowy.Zobaczymy co będzie się działo dalej.

Niebieska
komentarz
komentarz

A masz możliwość podłączyć swój monitor pod inny komputer?

MateuszWi92
komentarz
komentarz

Nie mam drógiego komputera żeby podłączyć przez Display-Port ale na HDMI wszystko działa może kabel zrąbany chociaż jest nowy był razem z tym monitorem.

Niebieska
komentarz
komentarz

Może być uszkodzony, kup drugi i sprawdź czy też będziesz miał problemy. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.