x-kom hosting

Ustawienia BIOS asustek (temperatura płyty głównej i karty graficznej)

dolczegabana
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, piszę w sprawie najlepszej rady dla mojego komputera ustawień bios. Jaki jest główny problem komputer bardziej płyta główna i karta graficzna nagrzewają się na tyle że cały pc się zawiesza (kiedy gram w wymagającą grę )i do momentu ponownego uruchomienia nic nie można zrobić skróty klawiszowe też nie działają mój budżet jest ograniczony dlatego muszę się męczyć z tym co mam ale kwestia tego nie wiem pod moje specyfikacje pc ustawić bios żeby sytuacja nie miała miejsca a gra była przyjemna bez grozy że zaraz mnie znów zatnie podłączam dwie fotki podczas spoczynkowego użytkowania PC proszę o jakieś rady a najlepiej rozpisanie co i gdzie zmienić w bios :))

IMG_20230813_221229.jpg

IMG_20230813_223100.jpg

Niebieska
komentarz
komentarz

Daj screeny temperatur pod obciążeniem.  Skoro grzeje Ci się komp to go przede wszystkim wyczyść z kurzu, wyczyść chłodzenie, nałóż świeżą pastę termoprzewodzącą na procka. BIOS nie ma tu nic do tego.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.