x-kom hosting

Nie działa jeden głośnik w zestawie 2.1

Patzay
utworzono
utworzono (edytowane)

Cześć,

 

po zmianie płyty głównej na nową pojawił się pewien problem - jeden z głośników nie działa.

 

Głośniki posiadają opcję łączenia się za pomocą bluetooth - wtedy działają wszystkie prawidłowo... Po kablu jednak nie chcą za cholerę.

 

Gdy przepnę prawy głośnik w miejsce lewego na subwooferze wtedy zaczyna działać ten drugi głośnik - tak jakby działało tylko jedno wejście.

 

Próbowałem różnych trików z internetu jak wyłączenie ulepszania dźwięku itp. itd.

 

Przy próbie rozwiązania problemu z dźwiękiem w systemie Windows 10 wyskakuje komunikat "rodzajowy sterownik audio" - cokolwiek to oznacza.

 

Dodatkowo mimo, że mogę się połączyć z głośnikami z poziomu komputera przez bluetooth to dźwięku nie mogę na nich odtworzyć. Z laptopa czy telefonu działa to bez problemu.

 

Proszę o pomoc.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.