x-kom hosting

Laptop do gier do 4000

lomcio
utworzono
utworzono

Witam. Jako że mój laptop uległ uszkodzeniu szukam czegoś nowego na wypadek gdyby nie udało się uratować starego. Stary laptop to Acer nitro an515-44-r9gt, zależy mi na tym żeby nowy laptop był na takim samym poziomie wydajności, lepszego nie potrzebuje, no chyba że cenowo będzie spoko, z wymagających programów to używam jedynie Photoshopa. Zależy mi na podświetlanej klawiaturze, na możliwości dołożenia dysków (w nitro5 2x m2 i 1x sata) oraz na wyświetlaczu 144hz

Prosaid
komentarz
komentarz

@lomcio Używasz monitora do pracy z photoshopem?
Masz system?
 

Gorszego konfiguracyjnie nie dostaniesz od tego co posiadasz.

Lenovo IdeaPad Gaming 3-16 R5 6600H/16GB/512 RTX3050 165Hz 3899 zl
Matryc IPS z 100% pokryciem kolorów, przyzwoity procesor i grafika na poziomi 80W TGP, możliwość rozbudowy o dodatkowy dysk.

 

Z systemem ten sam model tylko w konfiguracji z lekko wydajniejszą grafiką i systemem

Lenovo IdeaPad Gaming 3-16 R5 6600H/16GB/512/Win11 RTX3050Ti 165Hz 4299 zł

 

Maksymalna wydajność w okolicach 4k

MSI Bravo 17 R5-7535HS/16GB/512 RTX4050 144Hz 4299 zł

lomcio
komentarz
komentarz

Nie używam monitora, photoshop do takich celów powiem amatorskich, znalazłem takiego jak mam za około 2700,czy w tej cenie byłoby coś lepszego i czy warto dołożyć wtedy jeśli lepszy laptop byłby droższy, różnica byłaby zauważalna? 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.