x-kom hosting

Problem zapomniałem hasła administratora nie mogę zresetować laptopa.

Siemaaaa_12
utworzono
utworzono

Witam , mam taki problem ponieważ zapomniałem hasła administratora od laptopa (Windows 10) i nie mogę go nawet zresetować bo wyświetla mi się żebym wpisał hasło administratora, czy istnieje możliwość zresetowania laptopa?

363905979_287299450562039_2226031916705893300_n.jpg

KBJS
komentarz
komentarz

Zresetować, w jakim sensie?

Siemaaaa_12
komentarz
komentarz

@KBJS no zresetować cały laptop , ogólnie tylko że nie można bo wymagane jest hasło administratora.

Siemaaaa_12
komentarz
komentarz

@KBJS chciałbym przywrócić ustawienia laptopa do stanu początkowego żeby również się wszystko skasowało o taki reset mi chodzi, tylko że nie pamiętam hasła Administratora i bez tego hasła nie mogę zrobić tego resetu.

KBJS
komentarz
komentarz

@Siemaaaa_12 Równie dobrze możesz zainstalować Windowsa z pendrive.

Siemaaaa_12
komentarz
komentarz

@KBJS Nie da rady. , Nie posiadam Windowsa na pendrive a mi głównie chodzi żeby tego hasła Administratora tylko się pozbyć żebym mógł zresetować laptopa, bo ogólnie bez tego hasła Administratora nawet pliku żadnego nie mogę pobrać. 

@KBJS jeśli jest jakaś możliwość oprócz Pendrive to byłbym wdzięczny. Bo skrót CTRL+ALT+DEL nie działa w tym przypadku.

KBJS
komentarz
komentarz

@Siemaaaa_12 Próbowałeś skontaktować się z pomocą techniczną Microsoft w tej sprawie?

Siemaaaa_12
komentarz
komentarz

@KBJS Nie próbowałem, mogę spróbować ale raczej oni mi zbyt wiele nie pomogą bo pewnie minie dłuższy okres zanim oni odpiszą. A ja potrzebuję laptopa na teraz więc nie wiem zbytnio co zrobić., Na pewno napisze do Microsoft ale długi czas minie czekając na ich odpowiedź i teraz pytanie brzmi. Czy mogę coś jeszcze zrobic oprócz kontaktu z Microsoft?, Bo zależy mi na czasie i szczerze no na teraz jest potrzebny ten laptop.

Siemaaaa_12
komentarz
komentarz

@KBJS Microsoft nie odpowiada w dalszym ciągu , da się coś jeszcze zrobic? 

Gawel
komentarz
komentarz

Pewnie że się da https://account.live.com/password/reset tylko znając życie to nie znasz danych do logowania na koncie. Do tego trzeba sobie odpowiedzieć jaka jest prawda z tym kontem. Pewnie Marta zna hasło admina

Siemaaaa_12
komentarz
komentarz

@Gawel nie rozumiem zbytnio ?

@Gawel Próbowaliśmy resetowac już hasło ale to nic nie dało, to chyba coś innego jest niż Microsoft 

@Gawel nie działa nic.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.