x-kom hosting

I3 12100f

Marcel Kunik
utworzono
utworzono

Witam mam problem ze spadkami FPS w fs19 ogólnie nie ważne jakie mam ustawienia graficzne to FPS spadną z 60 do 56-57 na dłuży czas po czym wracają do 60 FPS a karta jest obciążona na 30% a procek na 15-23% na ustawieniach wysokich możliwe że jest to problem z optymalizacja gry i np w Minecrafcie jest to samo niby mam stałe 60fps nie ważne na jakich ustawieniach i tak spadają strasznie to denerwuje bo nie da się płynnie pograć odrazu mówię że procesor nie przekracza 57stopni a karta 65 stopni 

Specyfikacja 

I3 12100f chłodzony przez Spartan 5

Rtx2060 super 8gb gaming x MSI 

16gb ramu 3200mhz ddr4 

Zasilacz Vero L3 500w

Płyta główna b660 ds3h od gigabite 

Dysk systemowy to 256gb M2

Dysk na którym są gry to SSD 

AnyDuck
komentarz
komentarz

@Marcel Kunik czy problem występuje od zawsze? Czy od niedawna? Czy wszystkie gry nie przekraczają 60fps? Mi to wygląda na jakąś synchronizację pionową ale nie jestem pewien czy może to powodować taki problem

Marcel Kunik
komentarz
komentarz

@AnyDuck problem występuje odkąd mam tego kompa poprostu w pewnych grach jest okej a w niektóre nerwowo nie da się wytrzymać 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.