x-kom hosting

3500zł Biurowy

cryzyz
utworzono
utworzono

Cześć, 

szukam laptopa do pracy. Sprzęt będzie używany do pakietu office i przeglądarki. Zależy mi na sprzęcie który nie będzie się grzał bo praktycznie cały czas korzystam z obecnego trzymając go na kolanach. Do czynności które będę na nim wykonywał spokojnie mógłbym wydać 2000zł i też by wystarczyło ale chciałbym jakiś sprzęt który wytrzyma jak najdłużej z tego powodu budżet 3500zł. 

Matryca 15-16 cali.

Myślałem o czymś takim https://www.x-kom.pl/p/1075108-notebook-laptop-156-hp-pavilion-15-ryzen-5-5625u-16gb-512-win11.html

cryzyz
komentarz
komentarz

Lenovo ma lepszy procesor? Przynajmniej liczbowo to tak wygląda nie wiem jak to wygląda w praktyce. Różnica jest też w gwarancjach bo przy Lenovo jest 36mcy czyli o 12 więcej niż w tym którego ja podałem ale gwarancja u producenta. Naprawy są w Polsce czy za granicą? Pamiętam jak miałem kiedyś Lenovo Z510 (9-10lat temu) to na gwarancję musiałem wysyłać go do Niemiec. Kontakt był  słaby i musiałem na naprawę czekać bardzo długo. 

tapczan2
komentarz
komentarz (edytowane)

W tym budżecie możesz już mieć model na 10 rdzeniowym procesorze i7 jak:

HP 15s i7-1255U/16GB/512/Win11 Black za 3 299 zł.

Lenovo IdeaPad 3-15 i7-1255U/16GB/512/Win11 za 3 249 zł.

Oba modele na procesorze Intel Core i7-1255U (10 rdzeni, 12 wątków, 3.50-4.70 GHz, 12MB cache), z 16 GB RAM (DDR4, 3200 MHz), matowym ekranem 15,6" (pierwszy IPS drugi LED), dyskiem SSD 512 GB i Windows-em 11.

cryzyz
komentarz
komentarz

Zamówiony, temat do zamknięcia. Dziękuję 

Prosaid
komentarz
komentarz

@cryzyz Na co padł wybór, daj znać czy zadowlony.

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Cześć, 

 

Jeśli ma to być laptop do pracy na tekście, to przemyślałbym laptopa, który jest na matrycy 16:10. W takich proporcjach po prostu więcej widać w pionie, co przy edycji tekstu jest po prostu gamechangerem. 
Takim modelem może być np. ASUS Vivobook 16

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.