x-kom hosting

Jaka myszka do 250 zł?

Arvantir
utworzono
utworzono

Do CS GO

iSkuL
komentarz
komentarz

Nie wiem jaki rodzaj chwytu preferujesz. Ja np. raczej używam palm gripu. Pomyślałbym nad tą myszą:

DM7 Switch 139 masz tutaj wszystko co naprawdę potrzebne jest do grania w CS'a. Jeden z najlepszych na rynku sensorów PixArt 3370 z DPI do 19 000. Dodatkowo przełączniki Kailh GM 8.0, ale myszka ma hot swap więc możesz sobie je zmienić na 3 inne przełączniki które Ci odpowiadają, Huano/Omrony. Myszka ma teflonowe ślizgacze i jest symetryczna co gracze CS'a często chcą gdyż może to poprawić pamięć mięśniową.

Myszka jest też w wersji bezprzewodowej z możliwością wpięcia kabla, w ów czas cena jest wyższa i wynosi 239 zł. Masz tam wszystko to samo. Do 250 zł moim zdaniem bardzo ciekawa opcja, która daje mnóstwo możliwości i ma naprawdę bardzo dobre podzespoły.

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Cześć, 

 

Ja mimo wszystko szedłbym w coś bezprzewodowego - komfort grania bez kabla jest nieporównywalny, a czasy kiedy sprzęt bezprzewodowy miał opóźnienia już dawno przeminęły. 

 

Za około 250 zł na promocji da sie dostać ENDORFY Lix Plus Wireless. To symetryczna myszka w ultralekkim opakowaniu. Recenzji tego modelu znajdziesz całą masę w Internecie, więc bez sensu, żebym się tutaj o niej rozpisywał. 

  • 2 tygodnie później...
Avocados
komentarz
komentarz

Ja aktualnie używam Logitech G502 Hero 

Jest całkiem git^_^

Ale mimo że mam w stojaku na słuchawki też miejsce na kabel od myszki

To chyba następna będzie wireless

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.