x-kom hosting

Temperatury na procesorze I5 11600K

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: leelareso ,
Cycak
utworzono
utworzono

Witam wszystkich. Przychodzę do Was z pewnym problemem, otóż zainstalowałem sobie OpenHardwareMonitor, sprawdzałem temperatury i natrafiłem na coś takiego. Chodzi mi o :"Temperature #3 i #4". Widać tam wartości 8 stopni i 99 stopni. Czy jest to jakiś błąd, czy mam się niepokoić. Dziękuję za odpowiedź.

 

Jkbc to moja płyta to Asrock z490 Extreme4, chłodzenie Fortis 5, procek jak w opisie i na zdjęciu - I5 11600K bez OC.

Adnotacja 2023-08-04 215524.png

  • Rekomendowana odpowiedź
leelareso
komentarz
komentarz

Użyj ludzkiego programu hwinfo64, może być to też zrąbany czujnik.

Cycak
komentarz
komentarz

Sprawdziłem i temperatura jest taka sama, dowiedziałem się jednak z hwinfo, że jest to czujnik AUXTIN 1, pogrzebałem w necie i okazuje się, że dużo innych ludzi ma tak samo i nie trzeba się sugerować wskazaniami programów do takich pomiarów w tym wypadku. Dzięki za polecenie programu a tym samym namierzenie nazwy czujnika.

leelareso
komentarz
komentarz

:D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.