x-kom hosting

Czy to są martwe piksele?

Fearman
utworzono
utworzono

Proszę o pomoc. Dzisiaj zauważyłem dziwną czarną kreskę na w sumie nowym monitorze (zakup 3 miesiące temu, model iiyama G-Master Black Hawk G2740QSU-B1 - gamingowy - 27" - 2K - 75Hz - 1ms). Czy to możliwe że to są martwe piksele i pechowo kilka naraz czy jakieś inne uszkodzenie matrycy? Jak najeżdżam na nie kursorem to niby nie znika on w miejscu gdzie one się znajdują (chyba że to nie ma znaczenia)

20230804_104530.jpg

20230804_104539.jpg

20230804_104631.jpg

Gawel
komentarz
komentarz

Z takich zdjęć ciężko powiedzieć. Może to być paproch, postukaj w to miejsce może się przesunie. Ewentualnie lupka o dużym powiększeniu i sam zobaczysz

leelareso
komentarz
komentarz (edytowane)

To jest mały robaczek-  wlazł ci do środka niestety, sam tak miałem na 2 starych monitorach.  Tylko go nie zgnieć

 

Fearman
komentarz
komentarz

@leelareso Kurcze możliwe że to jest to, niestety trochę gniotłem w tym miejscu bo myślałem że to martwy piksel a czytałem że jak się ponaciska to może "ożyją". No nic, spróbuje go jakoś wyjąć, dzięki.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.