x-kom hosting

[+-1000] Nowy monitor 24"

Ezire
utworzono
utworzono

Witam, poszukuje monitora 24"+,

obecnie mam AOC C24G1 144hz va i chciałbym go zamienić na jakiegoś ips'a, wtedy ten byłby drugim.

Zależy mi na niskim czasie opóźnienia, 144hz+, 24"-25", no i oczywiście żeby był to IPS, podstawka nie ma znaczenia bo chce w niedalekiej przyszłości użyć vesy. 

tapczan2
komentarz
komentarz (edytowane)

Sprawdź model HP OMEN 24 FHD IPS 165Hz 1ms Gaming za 799 zł. To matowy ekran IPS 8-bit 23,8", czas reakcji 1 ms (GTG), częstotliwość odświeżania ekranu 165 Hz, regulacja wysokości. Alternatywą może być tańszy LG 24GN60R-B za 699 zł.

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Cześć, 

 

ja tutaj mimo wszystko pozostałbym przy klasyce i wybrał G24F 2  - w tym momencie to najlepiej wyceniony IPS poniżej 1000 zł. 

Ezire
komentarz
komentarz

Zastanawiam się jeszcze nad Iiyama G2470HSU. Co będzie lepszym wyborem to czy G24F 2?

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

G24F 2 będzie bardziej kompletny ze względu na regulowaną podstawę, której w iiyamie brakuje :) 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.