x-kom hosting

UPS - notyfikacja braku prądu

rskalik
utworzono
utworzono

Witam

 

Mam UPS i do niego podłącony system alarmowy. Rejestrator Dahua 16 kanałów, dalej kamery, switche.

Czy jest możliwe, że przy braku zasilania z sieci, gdy UPS się załączy pójdzie jakaś notyfikacja do systemu alarmowego (aplikacja mobilna)?

Chciałby dostać informację i szybko zdalnie obejżeć obraz z kamer czy np ktoś nie odciął mi zasilania sieciowego, żeby monitoring wyłączyć.

 

Zasilacz awaryjny UPS1200-T-LI/LED    
Rejestrator Dahua NVR4216-EI WizSense

Do tego router z SIM, kamery, switch, apka mobilna w telefonie do kontroli.

  • 1 miesiąc później...

RedSkull92
komentarz
komentarz (edytowane)

Generalne Alarm powinien mieć już akumulator/y i tu też zależy jak masz ustawione sygnały.
Nie wiem co chcesz uzyskać, ale w przypadku gdy odłączysz z centralki akumulator i odepniesz UPS to w przypadku braku prądu druga skrzynka wysyła sygnał sabotaż(zależne od ustawień).
Mi się rozwalił akumulator i ochrona dzwoniła przy każdej przerwie w dostawie prądu.

Jeżeli masz podłączony UPS to alarm ni jak nie zaczai, iż jest brak prądu(mówię o tych standardowych bo jak wiadomo jak się ma $ to można taką instalacje ogarnąć). Chyba, że ups jest wadliwy i albo za mała moc to pójdzie sygnał sabotaż .
Ja bym zalecał montaż jakiegoś gniazdka z możliwością podpięcia do appki mobilnej, która by Cię niezależnie informowała o braku prądu.

Edytowane przez RedSkull92

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.