x-kom hosting

Szukam dobrego emulatora do GameCube

swiatek94
utworzono
utworzono (edytowane)

troszkę zmienie temat(nie chce zakładać nowego) ;p a znacie może dobry Emulator Do GameCube bo z mam Dolphin ale mam na nim 17fps :/ a to nie wystarcza do płynnej gry

// na przyszłość załóż swój odrębny temat

// naekana

  • 4 tygodnie później...

ptasior360
komentarz
komentarz

Wątpie abyś znalazł lepszy

  • 2 miesiące później...
Nexuss6
komentarz
komentarz
troszkę zmienie temat(nie chce zakładać nowego) ;p a znacie może dobry Emulator Do GameCube bo z mam Dolphin ale mam na nim 17fps :/ a to nie wystarcza do płynnej gry

// na przyszłość załóż swój odrębny temat

// naekana

Hej, widzę że sobie też nie pogram na gamecube - mam tego Dolphina i psia mać ślimaczy że aż mi się chce płakać - ściągnąłem sobie Zeldę Four Swords Adventure i jak zobaczyłem tę skokową animację to mało nie wywaliłem kompa za okno - swoją drogą nie rozumiem, gra jest w 2D wygląda prawie jak Zelda - Minish Cap na GBA, a krzaczy. Przecież nie kupię konsoli po tylko żeby zagrać w kolejną część swojej ulubionej serii. To samo z Finalem TActics na PSP - gra prawie cała z PSX'a a w ogóle nawet nie odpali na najnowszym emulatorze PSP i co? Mam wydać 7 stówek na konsolkę, eee tylko się wkur..wiłem . Do dupy te nowe emulatory piszą, komu one potrzebne jak chodzą na nich jakieś lipne dziady co nawet gorsze są od atarowskich pacmanów. Syf. Pozostaje się tylko ślinić i czekać na rozwój technologii.

// +10% za piractwo

// NowakoV

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.