x-kom hosting

Problem po zmianie pasty termoprzewodzącej

Oko133888
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, Mam problem ponieważ wczoraj zauważyłem iż mój procesor osiąga wysokie temperatury więc postanowiłem zmienić pastę i tutaj przechodzimy do problemu ponieważ odkąd wymieniłem pastę FPS w grach starsznie spadają mimo to że Temperatura jest w porządku. Ponizej dane podczas Grania w league of legends

Zrzut ekranu 2023-08-01 190402.png

xardas228
komentarz
komentarz

Nie wygląda na winę procesora temperatury ujdą w tłoku, użycie procesora też poniżej 60%, zegary stabilne 3.8Ghz. Bios Ci się przy tej zmianie pasty resetował? Może za mocno dociśnięte chłodzenie przez śruby? Pokaż jeszcze najlepiej użycie karty graficznej podczas gry. Może profil XMP z ramu poszedł się ...?

Oko133888
komentarz
komentarz

@xardas228 W nocy zrobiłem Całkowity reset do stanu początkowego i wszystko ladnie smiga jak na razie. Da się to jakoś wytłumaczyć? 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.