x-kom hosting

Pytanie, gdzie zapisuje się poczta ściągnięta z serwera na komputerze..?

Halny
utworzono
utworzono

Mam taki temat... ściągnąłem nowego klienta poczty thunderbird.. ściągnąłem pocztę z serwera. Sporo GB.. po czym odinstalowałem klienta poczty, ale pliki z wiadomościami gdzieś się zapisały i zajmują sporo miejsca na dysku... Gdzie ich szukać? Jakie mogą mieć rozszerzenie? Przeszukałem niemal każdy folder i nic... Ktoś coś? :)  

neo10
komentarz
komentarz

U mnie z tego co znalazłem na win11 thunderbird trzyma je tutaj: (katalogi po kolei) Użytkownicy--nazwa twojego konta w windows--AppData--Roaming--Thunderbird--Profiles 

 

Tylko wpierw ustaw abyś widział pliki ukryte bo inaczej katalogu AppData raczej nie zobaczysz

  • Dobra wypowiedź 1
Jack Callahan
komentarz
komentarz

Szukałeś w folderze Appdata? Ukryty w głównym folderze użytkownika. ;) Jest też folder pokroju ProgramData. A rozszerzenie podstawowe pliku to .eml. ;) 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.