x-kom hosting

Witam, mam problem z komputerem od długiego czasu.

Wxl0001
utworzono
utworzono

Nie jestem w stanie grać nawet w cs go ponieważ po chwili dołączenia do dowolnego meczu mam bsod  o kodzie Whea_uncorrectable_error, specyfikacja komputera to: AMD ryzen 5 3600, Asus rog strix b550-a gaming, rx6600 w wydaniu od Gigabyte eagle, ram Corsair vengeance rgb pro (2x16gb), zasilacz 600w od silentiumpc Vero L3 80+bronze, wczoraj zamontowałem nowe chłodzenie na procesorze (endorfy fera 5), wszystkie podzespoły są dobrze zamontowane w tym oczywiście ram.

Dodam jeszcze że mam włączony profil xmp, naprawdę nie mam pojęcia od czego może być bsod

Sławomir
komentarz
komentarz

tutaj masz filmik instruktażowy, co zrobić, jakie kroki podjąć w celu eliminacji błędu.

 

 

Jednak pierw sprawdź windows update czy nie ma tam przypadkiem jakiejś łatki.

PS. w wyżej pokazanym filmie skupiłbym się tylko na punktach z komendami CMD.

Wxl0001
komentarz
komentarz

Mam wszystko aktualizowane na bieżąco, Windows, software od AMD itd

Sławomir
komentarz
komentarz

Wykonałeś polecenia z okna CMD?

Wxl0001
komentarz
komentarz

Tak te z początku filmu wpisałem do cmd i nie pomogło

Wxl0001
komentarz
komentarz

Problem rozwiązany, źródłem problemu był dysk już zamontowałem nowy i zainstalowałem system i jest wszystko w porządku.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.