x-kom hosting

Anydesk, TeamViewer - zatrzymany obraz gdy monitor wyłączony

Mundi74
utworzono
utworzono

Dzień dobry,

 

podczas używania programów do zdalnego zarządzania komputerem jak anydesk, teamviewer, czy pulpit zdalny, gdy wyłączę monitor to obraz na komórce zostaje zatrzymany i już nie ma zarządzania komputerem. Za to wszystko działa poprawnie gdy monitor jest włączony. tak jakby nagle grafika nie wysyłała obrazu. Czy ktoś mógłby pomóc?

 

Pozdrawiam

 

Jack Callahan
komentarz
komentarz (edytowane)

Stacjonarny? Nie powinien monitor się wyłączać. Jaki masz monitor, może dany model tak ma, że się rozłącza po wyłączaniu?

W jednym laptopie HP mam coś takiego, że ekran jest odłączany i niewykrywany po zamknięciu pokrywy... ale w laptopie to możliwe. :hm:

Edytowane przez Jack Callahan
Mundi74
komentarz
komentarz

Monitor się nie wyłącza. Ja go wyłączam jak np wychodzę z domu, a chciałbym mieć z komórki nadal dostęp do komputera.

xardas228
komentarz
komentarz

Teamviewer musi wykryć podpięty monitor do komputera żeby działać, większość monitorów displayport ma wykrycie sygnału, z resztą złącz jest różnie. Problem rozwiązuje najczęściej takie/tego typu urządzenie.

  • Dobra wypowiedź 1
Mundi74
komentarz
komentarz

Tylko, że jakiś czas temu działało wszystko przy wyłączonym monitorze. Nie wiem czy jakieś nowe sterowniki czy jakaś aktualizacja to zmieniło.

Jack Callahan
komentarz
komentarz

Sprawdziłbym konfigurację monitora... choć pewnie nie grzebałeś tam przez ten czas. :P 

Mundi74
komentarz
komentarz

Hehe, nic nie robiłem z monitorem :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.