x-kom hosting

Co sądzicie o takiej karcie graficznej?

Gość
utworzono
utworzono

Witam, natknąłem się na taki sprzęcik:

http://www.allegro.pl/item376144828_gainwa..._e_1_0_ns_.html

Po specyfikacji wydaje mi się to całkiem dobra karta graficzna, w tej cenie raczej czegoś lepszego nie znajdę.

Czy pociągnełaby ona Crysisa na 1280x1024 lub 1024x768 na jakis przyzwoitych detalach?

Chodzi pod SLI więc możnaby w przyszlości zainwestować w lepsze mobo i dokupić drugą taką grafę.

Co sądzicie o tej karcie?

snip91
komentarz
komentarz

Niezła, ale za 400 zł dostaniesz 8800GT 512MB od Palita z niebieskim Zalmanem.

falcon1984
komentarz
komentarz

Palit, Inno3D i kilka innych masz za 400 zł na allegro

Lepiej dołożyć, najlepiej do Palita

Gość
komentarz
komentarz

Ok, a opłaca się dorzucić te ok. 200 zł i kupić 8800GTS (nową wersję) ?

Będzie duża różnica w wydajności? Jeśli nie to wolę sprzedać to co mam, kupić płytę pod SLI (jeśli pójdę w GeForce) i na start wziąć 1x 8800GT a potem dokupić za np. 2-3 miesiące drugą 8800GT. Głupi pomysł czy nawet obleci? Czy kupię dobrą płytkę z SLI, dobrą pod OC do 500 zł? (wiem, lekki off top).

Pozdrawiam

devil
komentarz
komentarz

Crysis w tej rozdzielczości, na tej karcie pójdzie ale nie wybierałbym tej firmy. Dosyć często zdarzają się wady. troszkę więcej kasy i masz Gigabayta

FrogsterPL
komentarz
komentarz
troszkę więcej kasy i masz Gigabayta

...który także bezawaryjnością nie grzeszy i sporo osób narzeka na jego chłodzenie (jeśli jest niereferencyjne), niezależnie czy jest to Zalman Type A czy Type B.

devil
komentarz
komentarz

Natomiast w kartach firmy Gainward zdarzają się problemy z wyświetlaniem obrazu, np. zlewa się ekran lub pojawiają się plamki na nim. Oczywiście nie w każdym egzemplarzu.

FrogsterPL
komentarz
komentarz
Natomiast w kartach firmy Gainward zdarzają się problemy z wyświetlaniem obrazu, np. zlewa się ekran lub pojawiają się plamki na nim. Oczywiście nie w każdym egzemplarzu.

A czy ja twierdzę, że Gainward to cudo? Nie :) Chodzi mi raczej o to, że jak już dopłacać, to prędzej do EVGA, BFG lub TwinTecha czy choćby Asusa, a nie Gigabyte'a.

devil
komentarz
komentarz

W takim wypadku wziął bym jeszcze pod uwagę karty firmy Galaxy.

Sonido
komentarz
komentarz

Gigabyte odradzam. Miałem 8800GTS 320MB i padła mi po 3 czy 4 dniach. Zaczeły pojawiać się artefakty i poszła na gwarancję.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.