x-kom hosting

Ciągle Crashowanie gier

pawlakk23
utworzono
utworzono

Witam

mam problem tak jak w tytule z ciągłym crashowaniem Gier.

mój sprzęt to: Laptop Y50-70

specyfikacja:

windows 10

intel i5 4210H

nvidia GTX 960M (4gb)

8 GB RAM

dysk SSD 120GB

 

Sprawa wyglada tak, odpalam sobie grę Wiedźmin 2 lub inne takie jak Sleeping Dogs CS:GO i tdp… i co wejdę w grę to od razu po odpaleniu gry łapie laga i wydaje specyficzny dźwięk, gra się zawiesza i nic się nie da, i czasami wywala BS, laptop jest gamingowy wiec dziwi mnie to ze nawet na naprawdę minimalnych ustawieniach wszystko się sypie i w nic nie można zagrać, przy użytkowaniu takim jak przeglądanie internetu problemu tego nie ma, posiadam również dysk HDD; przekładając go do laptopa lenovo Y50-70 i odpalając GTA V jest ten sam błąd, czyli z tego co myśle to nie jest wina dysku, w laptopie drugim ASUS on jest słabszy posiada on Intel i5 4210U nvidia 840M (2gb) i również 8 GB RAM nic się nie crashuje, nie wiem co może to może być z tym laptopem lenovo lecz mam nadzieje ze coś mi doradzacie, pozdrawiam.

xardas228
komentarz
komentarz

To jak już masz te bluescreeny to podaj ich kody błędu i wklej na forum pliki z C:\Windows\Minidump

pawlakk23
komentarz
komentarz

@xardas228 Wyłapałem dwa kody

DPC WATCHDOG VIOLATION

VIDEO SCHEDULER INTERNAL ERROR

8000-01.dmp

8187-01.dmp

8890-01.dmp

  • 3 tygodnie później...
pawlakk23
komentarz
komentarz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.