x-kom hosting

Zetafon, (nowy)uzywany telefon?

j0jtun
utworzono
utworzono

Witam, zakupilem dzisiaj telefon SE W200i w Zetafonie (oferta Orange). Starter kupiłem dzień wczesniej, naastepnie podpisałem umowę, wsadziłem do telefonu karte sim... Niestety gdy wpisywalem czyis numer by zadzwonic, babka w sluchawce mowila "wybrany numer jest nie prawidlowy"... Jest to wina karty sim, startera, gdyz na innym telefonie probowalem z ta sama karta i problem sie powtorzyl.

Kolejny problem... po około dwoch godzinach od zakupu, chcialem sobie zapisac do kontaktow numer kolegi... Otwieram książke adresową a tam 9 zapisanych juz wczesniej numerów... "dom", i paru znajomych wpisanych jako Felix, Guzik, Kancik, Korty itd.... Szok! Telefon musial byc uzywany, mimo tego iz mial folie na ekranie i zadnych rys... Co robic? Jak rozwiazac problem karty sim? I zeby zachowac ten sam numer... oraz co zrobic z faktem, ze ktos przede mna korzystal z "nowego" telefonu? Mam go wymienic i poprosic o telefon w zapieczetowanym pudełku?

Pozdrawiam i prosze o pomoc

dodam tylko, ze starter kupowalem pare dni wczesniej (góra w) tylko, ze w innym salonie. Ma to jakieś znaczenie?

C O R O B I C ?

glodny1988
komentarz
komentarz

Idz do tego salonu i delikatnie ich opi... jak dla mnie sprzedawanie uzywanego telefonu jako nowy w XIw przez tak znanego operatora to skandal

Gość
komentarz
komentarz
Mam go wymienic i poprosic o telefon w zapieczetowanym pudełku?

Tak.

powiedz że pójdziesz do biura ochrony praw konsumentów :)

j0jtun
komentarz
komentarz

Witam ! problem rozwiazany :P POP trzebabylo aktywowac, wystarczylo zadzwonic pod *500 i costam ustawic (to stawial facet w 0range.) Natomiast kontakty w nowym telefonie podobno same sie przekopiowaly, gdy pani wsadzila swoja karte sim by sprawdzic telefon. Podobno Sony ericssony maja to do siebie, ze kontakty same kopiuja sie na telefon z karty.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.