x-kom hosting

Fps CS GO

Never.
utworzono
utworzono

Witam, posiadam konfiguracje

RTX 3060ti 

ryzen 7 5800x

16gb ram 3200mhz

Otóż mam około 300-400 fps, a gdy patrzę u innych to mają około 400-600fps. 

Jakaś rada na to?

Może jakieś ustawienie(wszystkie sterowniki aktualne)

Mogeto
komentarz
komentarz

Sprawdziłeś to na przykładzie jakiegoś benchmarku z gry, czy po prostu po rozgrywce?

Never.
komentarz
komentarz (edytowane)

@Mogeto po rozgrywce właśnie, czasem spadnie nawet do 200. Nwm może coś zle ustawiam, albo cos

 

Edytowane przez Never.
Mogeto
komentarz
komentarz

Takie porównanie nie ma sensu. Raz, że musisz idealnie ustawić opcje graficzne 1 do 1 aby były identyczne jak u kogoś (wystarczy jedna opcja inaczej ustawiona, a wyniki będą różne), a dwa, że musisz idealnie odtworzyć miejsce testowe i sytuację testową, co w rozgrywce multiplayer jest niemożliwe, bo każdy mecz jest inny, gracze zachowują się w inny sposób, jest inna sytuacja na mapie. Nawet patch w grze ma znaczenie, bo gry multi są na bieżąco aktualizowane.

I kolejna sprawa, jesteś pewny, że konfiguracja sprzętowa była identyczna? Procesor zegar w zegar ustawiony na tyle samo? Karta graficzna również identyczne taktowania? Pamięć RAM też 3200? Masz u siebie włączone XMP?

Never.
komentarz
komentarz

Ogólnie to tak, xmp mam wyłączone. Ustawienia graficzne na low, jeżeli chodzi o sytuacje na mapie mogę się zgodzić, lecz aż taka przepaść nie powinna być. Zegarów procesora i karty nie ruszałem. Pytanie czy mhz ramu może mieć, aż tak duze znaczenie 

Mogeto
komentarz
komentarz

 

6 minut temu, Never. napisał:

Ustawienia graficzne na low,

Też 1024x768 i każda opcja graficzna identycznie ustawiona jak na filmie?

On ma RAM 3600, a Ty bez XMP lecisz na 2133. Druga różnica, film ma 2,5 roku, więc gra na innym patchu. Wymagania gier sieciowych na przestrzeni lat mogą się podnosić.

Never.
komentarz
komentarz

image.png.9c11a899f02901281de7c7eb76f915ae.png

xardas228
komentarz
komentarz
11 minut temu, Mogeto napisał:

Druga różnica, film ma 2,5 roku, więc gra na innym patchu. Wymagania gier sieciowych na przestrzeni lat mogą się podnosić.

I co jeszcze ważne na innej aktualizacji/wersji windowsa a one potrafią napsuć sporo w wydajności.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.