x-kom hosting

Po blue screen komputer nie wstaje

ReZerTer
utworzono
utworzono

Witam mam problem z komputerem ostatnio odpalałem na nim hirens-a (żeby zrobić klona dysku, bo był uszkodzony) i kiedy się już załadował wyskoczył blue screen, po rebootcie komputer wogule nie odpowiada nie wyświetla żadnych komunikatów, mimo że wentylatory się kręcą,  nie da rady nawet wejść do biosu, podmieniałem zasilacz, ram (bez ramu standardowo piszczy), baterie do biosu, czy nawet odpiłem karte graficzną i też nic 

Jack Callahan
komentarz
komentarz

Obstawiam, że coś strzeliło na płycie głównej i nie jest w stanie nawet się wykonać POST czy też wczytać BIOS.

A dysk to określasz jako wadliwy sprzętowo, czy tylko logicznie? Jeśli jakaś wada jest na płycie i tworzy błędy, potrafi uszkodzić system plików, a dysk by po wyczyszczeniu by działał prawidłowo na innej platformie. :) 

24 minuty temu, ReZerTer napisał:

bez ramu standardowo piszczy

No to BIOS chociaż częściowo funkcjonuje. :hm:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.