x-kom hosting

Kamera mini dv nie włacza się po złym podpięciu akumulatora

Uzytkus0129
utworzono
utworzono

witam czy mógłby mi ktoś pomóc w pewnym problemie otóż mam kamerę mini dv (analogową) i podłączyłem do niej inną baterię z innego aparatu o tym samym napięciu (7,8v) problem w tym że - i + się zetknęły bo w tej innej baterii - był na innym miejscu. od tego czasu kamera się nie włącza i prosiłbym o poinformowaniu co to może być bo totalnie nie siedzę w tych sprawach dzięki za każdą pomoc pozdrawiam 

Jack Callahan
komentarz
komentarz

Jeśli się zetknęły, tj. zrobiły zwarcie, to pewnie poszły iskry i może nastąpiło jakieś przepalenie, lecz to wtedy pewnie uszkodziło by sam akumulator. Jeśli po prostu włożyłeś akumulator na odwrót... powinny zadziałać zabezpieczenia i nie przepuścić prądu... jeśli takie są. :hm:Nie wiem, co dokładnie zrobiłeś, ale zapewne coś uszkodziłeś. ;) 

anioł2009
komentarz
komentarz

Uszkodzona elektronika. Do naprawy, ale czy warto ?

Na przyszłość umieszczaj w odpowiednim dziale temat, ten przenoszę.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.