x-kom hosting

nagrywarka DVD

Gonzo
utworzono
utworzono

chcialbym zakupic nagrywarke DVD ,pieniadze jakime przeznaczam na zakup to 1000zl - niestety nie znam sie w czym jedna jest lepsza od drugiej oraz jakie firmy sa dobre wiec prosil bym o polecenie mi dobrych modeli. (nagrywarka oczywiscie do PC)

Gonzo
komentarz
komentarz

poprostu moge sobie tyle wydac bo chcialbym kupic cos dobrego by mi sluzylo na lata bo ta co mam (a mam ja ok 2lat) i jak nagrywam plyty to ponad polowa z nich jest z bledem :/ i do wyrzucenia wiec chce kupic cos co mi troche posluzy :)

Kurzun
komentarz
komentarz

Kup sobie Plextora albo Pioneera a będziesz zadowolony. Nie kosztuje może 1000zł a 200zł ale gwarantuję, że będziesz zadowolony ! :>

Gonzo
komentarz
komentarz

a jaies konkretny model tych firm polecasz??

Kurzun
komentarz
komentarz

Tzn. ja powiem tak - czym wyższy model tym lepszy aczkolwiek tych firm polecam każdy.

Gopher
komentarz
komentarz

Zgadza się jeśli chodzi o Plextor i Pioneer to będziesz zadowolony. Ja jeszcze polecam DVD-RW firmy LiteOn. Zamkniesz się myślę w 200zł. a to dobry wybór. Oczywiście im wyższy model tym lepiej. PzDr !

Kurzun
komentarz
komentarz
LiteOn

Aleś mnie chłopaku rozśmieszył. Poczytaj opinie w internecie i było już kilkanaście tematów na temat LiteOn`ów. To największy szajs jaki można kupić. I powie Ci to każdy ! :>

Gopher
komentarz
komentarz

Przeczytałem kilka artykułów o DVD-RW LiteOn i zauważyłem niejedną pozytywną opinie... Dużo lepszym wyborem jest Pioneer, Plextor... To fakt ! Ja podaje alternatywne rozwiązania, żeby zainteresowany poczytał, dowiedział się co nieco... Szkoda się sprzeczać... PzDr !

P.S. Wycofuje tego LiteOn'a, żeby nie kłócić się o swoje racje itp. :evil:

Kurzun
komentarz
komentarz

Jako słabszą alternatywę polecam LG albo Nec`a. A Lite-on`a wezmę każdą ilość ale za darmo ! 8-)

Adrenalin
komentarz
komentarz

Heh jakbym miał cokolwiek firmy LG wsadzić do kompa to bym musiał wypić 0.7 40% i wyjarać z 2g dobrego zioła ;). Jakoś mam lite-ona i mi wypala płytki bez żadnych problemów i błędów, również z odczytywaniem płyt nie mam kłopotów. Lg natomiast zanim wogóle się skapnie, że się płyte wsadziło to można browca wypić o potem żeby całą płytke z paroma ryzami odczytał to już z cudem graniczy. Być może miałem styczność z lipnymi modelami ale wszystkie z jakimi miałem styczność były lipne więc chyba o czymś to świadczy.

Kurzun
komentarz
komentarz
2g dobrego zioła

po takiej ilości to byś chłopie przytomność stracił :>

Lite-Ony mają opinie najgorszych na świecie i taka jest prawda.

Liber
komentarz
komentarz

LiteOn - lol nie najlepsze. Pionner - ok, LG - bdb;) sam uzywam wylacznie napedow LG-bezawaryjnie, nagrywanie plyt bdb;) polecam lg

Fafu
komentarz
komentarz

Też używam LG i bardzo dobrze się sprawuje ;) Tylko że mam nagrywarke CD :P Ale to chyba bez różnicy :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.