x-kom hosting

SSD 2TB pod MOBO B450M-HDV R4.0 (PCIe Gen3 x4)

SSD  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Evo, Lexar czy ADATA

    • EVO
      2
    • Lexar
      0
    • ADATA
      0

Ta ankieta jest zamknięta


Wodawproszku
utworzono
utworzono

Generalnie zastanawiam się nad tymi 3 pozycjami [https://www.x-kom.pl/porownanie/477781,704554,593709].

 

W sumie najbardziej skłaniam się ku 970 Evo, jako że obecnie posiadam 840 Evo pod sate i służy mi już chyba od dekady, całkowicie bezproblemowo. Zastanawiam się na tym ADATA bo na papierze wydajnościowo podobnie, dodatkowo jest już z radiatorem a gdzieś czytałem, że te SSDki M.2 troszkę się grzeją. Lexar natomiast to najtańsza pozycja. Który polecacie? A może jest coś ciekawszego w tym zakresie cenowym?

 

HAKELBERY
komentarz
komentarz

Jaki masz procesor i mobo?

Wodawproszku
komentarz
komentarz

Ryzen 5 4500

B450M-HDV R4.0 (w sumie model mobo w tytule dałem :))

Jack Callahan
komentarz
komentarz (edytowane)

Lexary się mocno grzeje, a nie widzę na tej płycie radiatora. Trochę cena Samsunga się różni, ale i tak nie jest najgorzej, a jakość jednak większa. Niezależnie od wyboru, możesz dorzucić do tego radiator niezależny, choć to też dodatkowe kilkadziesiąt zł.

Edytowane przez Jack Callahan
  • Dziękuję 1
Wodawproszku
komentarz
komentarz

Zdecydowałem się na Evo

  • Super 1
xardas228
komentarz
komentarz

Ja na tej samej płycie pod PNY CS3030 kupiłem takie badziewie jak jeszcze shoppe istniało to dało się dorwać za ~20zł. Bez niego dysk się przegrzewał i zwalniał, z tym jest max 49 stopni.

  • Dziękuję 1
Wodawproszku
komentarz
komentarz

Dysk rakieta. Także póki co z zakupu jestem zadowolony. Małe problemy z wykrywalnością dysku w W10. W tym Windowsowskim zarządzaniu dyskami też nie był widoczny. Dopiero po ściągnięciu "Samsung Magician" i przyprowadzeniu migracji wszystko zaczęło działać jak powinno. Także jakby ktoś miał podobny problem to wystarczy Magician i nie trzeba szukać jakiś zewnętrznych programów do zarządzania dyskami.

evo.jpg

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.