x-kom hosting

Mój HP probook 450 g5.

Mksussi125
utworzono
utworzono

Chciałbym pochwalić się swoim laptopem. Kupiłem go w tym roku za okazyjną cenę. Posiada 16GB ramu, dysk SSD 128GB i HDD 500GB. Jego procek to i5 8250u i niestety nie ma dedykowanej karty graficznej. Użytkuję go na co dzień do przeglądania internetu i odtwarzania filmów. Czasami jak gdzieś wyjeżdżam i nie mam dostępu do mojego komputera stacjonarnego, to nawet na nim gram w niezbyt wymagające graficznie gry. Używam windowsa 11. Laptop ma ślady użytkowania takie jak rysy i wytarta klawiatura, ale nie przeszkadza mi to w użytkowaniu go. Jeśli chodzi o klawiaturę, to ta według mnie jest bardzo wygodna. Pisząc na klawiaturze mechanicznej nieraz kliknie mi się nie ta litera, co trzeba, a tutaj jestem w stanie pisać szybko i bez żadnych misclicków. Jedyną rzeczą, która niezbyt mi się podoba, to głośna praca dysku talerzowego i niekiedy wentylatora. Zwykle nie jest to uciążliwe, lecz gdy usiądę z tym laptopem w ciszy, to trochę to przeszkadza.

  • Dobra wypowiedź 1

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.