x-kom hosting

Problem z dyskiem

undertaker1990
utworzono
utworzono (edytowane)

Od dziś zauważyłem ,że zaczyna mi dziwnie ścinać się youtube na przeglądarce dla pewności sprawdziłem na drugiej i tak samo co jakiś czas po prostu ścina jakby internet nie wyrabiał (jakby lagowało) Myślę ,że to problem z dyskiem jakby ciągle coś ''robił'' nawet w stanie ''spoczynku''. Nawet tak zlagowanie przeglądarka się odpala czy przycięcie zdjęcia w paincie działa wolno jakby zlagowane. Co robić?

 

i5 9400f
rx590
16gb ram

 

dysk.png.34e324fa6b01786e4ae90698d41a6fd5.png

Edytowane przez undertaker1990

Niebieska
komentarz
komentarz

Pokaż screen z CrystalDiskInfo. Przeskanuj kompa Malwarebytes i AdwCleanerem, daj do kwarantanny bądź usuń to co znajdą.

Mksussi125
komentarz
komentarz

Może to być problem z dyskiem lub wirus.

Jack Callahan
komentarz
komentarz

Ja bym się tak nie dziwił, że dysk systemowy pracuje podczas spoczynku. :hm:

Jaką masz płytę główną? Ostatnio na jednej platformie YT mnie jakoś dziwnie wolno pracował, potem wynikły problemy z kompatybilnością RAMu i się platforma wysypała, a dodatkowo po tym zauważyłem, że zegary podczas pracy przeglądarki i odtwarzania wideo były stosunkowo niskie. Jak te ścinki w ogóle wyglądają?

Może to być też po prostu wada systemu plików lub samego dysku.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.