x-kom hosting

8800 GT pytanie

falcon1984
komentarz
komentarz

Licytujesz, dajesz namiary na maila Sprzedawcy, 2 dni i masz kartę ;)

snip91
komentarz
komentarz

Nie. Nic nie znika. Nie robi się żadna licytacja.

Gość
komentarz
komentarz

Hehe no to sie porobiło =) Jaki bedzie bezpieczny OC dla AMD 5600 X2 DUAL CORE 2,8 ghz + chlodzenie Pentegram / przy Chieftec 450 w?

Sonido
komentarz
komentarz

Nie zadawaj takich pytań, bo każdy się inaczej kręci na innej płycie i z różnymi pamięciami.

Liczą się także umiejętności. Jeden podkręci do 3GHz, a inny do 3.5 na tych samych podzespołach ;)

snip91
komentarz
komentarz
?? Poniewaz nieuwzgledniles mojej wypowiedzi gdzie napisalem ze kasa do 450 zł.. a ta juz kosztuje 460

Uwzględniłem, dlatego podałem jak najtańszego Galaxy - 479 zł chyba nówka.

Wydajność taka sama jak w przypadku Palita, ale firma lepsza i chłodzenie cichsze.

Sonido
komentarz
komentarz

Ja bym został przy Galaxy HP. Większe OC to jej główny atut.

Gość
komentarz
komentarz

Wiem ale kurcze mam 460 zł :(...

Jesli wezme tego palita to nie strace na wydajnosci? Mi nie zalezy na wydobywanym hałasie poniewaz komputer stoi daleko od biurka i w ogole go nie slysze nawyt na najwyzszych obrotach grafa+cpu

Wiem Seba ale nie mam zamiaru Podkrecac Sprzetu Chce Jechac Na Fabrycznych Jedynie Co To Podniescie Pamiec Do 1900 mhz Co jak wczesniej wspominal sniper jest bezpiecznym OC i nie musze go poprzedac dodatkowym chlodzeniem itp + w dodatku mam w domu radiatory na ramy

Sonido
komentarz
komentarz

No to bierz palita. Te 1900MHz na nim też osiągniesz (zapewne przy więskzych RPM). Ma wbudowany programik VDO Tool do regulacji obrotów wentylatora na grafie.

Gość
komentarz
komentarz

A czy puszczanie Chlodzenie grafy na 100 % moze cos popsuc? Osobiscie jade na 100 % Fan speed na radku od poczatku i nic sie nie dzieje

snip91
komentarz
komentarz

Może ci słuch popsuć :lol: Ale tak to nie ma konsekwencji ;)

Gość
komentarz
komentarz

hahaha :D o to 1 nie mam sie co bac:D xD Moje Logitechy Wszystko Przebija xDDD=D

Mam Caly Czas CPU+FAN od grafy na 100 % przez caly dzien i nie przeszkadza mi ;)

snip91
komentarz
komentarz

No to można brać Palita, jak nie nastawiasz się na wysokie OC.

Gość
komentarz
komentarz

Szczerze Mowiac W Ogole Nie Mam Zamiaru OC=) Tylko te 100 mhz =) i moze gpu o 50 / bo o tyle mowisz sniper ze jest bezpiecznie ;) 650/1900 :) Na poczatku uruchomie Crysisa bez podkrecania i zobacze jak bedzie chodzic jak zabraknie mi tych 3-4 fpsow wtedy podkrece te 100 mhz

Jaki program polecacie do OC? Riva Tuner?

Sonido
komentarz
komentarz

Do pierwszego OC ATI Tool, bo masz od razu tst 3D, a później jak znajdziesz bezpieczną wartość to takie same ustawienia taktowania wprowadzasz do RivaTuner i tam zapisujesz w swoim profilu.

Najprpstsze i najwygodniejsze rozwiązanie moim zdaniem ;)

Gość
komentarz
komentarz

Na ile puszcac test 3D =)? jak rozpoznac artefakty

Sonido
komentarz
komentarz

Podnoś co 10MHz (na początku - 3 kroki), później co 5MHz i lookaj czy nie ma żółtych plam, krzaków. Jak się pojawią to abort, zniżasz takty o 5 w dół i masz max wartości dla swojej karty.

Gość
komentarz
komentarz

Hmm Seba A do tych 1900 chyba nie musi testow

Sonido
komentarz
komentarz

Musi, bo możesz trafić na słaby egzemplarz (choć mało prawdopodobne). A jak nibu sprawdzisz, czy będzie chodziła stabilnie? <_<

Ten test trwa sekundy i leci podczas podkręcania. Przydałoby się jeszcze pokatować kartę 3d Markiem 06.

Gość
komentarz
komentarz

Czyli Zobaczyc Jaki Score Przed OC/ i Temperature / Pozniej jaki Score po OC i czy temperatura wzrosla o duzo.. wlasnie o ile moze wzrosnoc temperatura zebym sie nie bal ;) ? jesi zwieksze z 600/650 1800/1900

Sonido
komentarz
komentarz

Stary, tu wróżki i czarodzieje nie pracują <_<

Jak w stresie nie będzie przekraczała 80-85'C to jest lux.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.