x-kom hosting

8800 GT pytanie

Gość
komentarz
komentarz

A Ta Karta Co Mi Daliscie Linki Juz Jest Odrazu Podkrecona? ... mam sie bac ze mi wywali ktoregos dnia =( ?

falcon1984
komentarz
komentarz

Galaxy ma standardowe takty 600/1800

Gość
komentarz
komentarz

tam jest napisane ze oc 700/ i 2100 =( a Ja wezme jak juz! bo w czwartek mam kase

falcon1984
komentarz
komentarz

Po zmianie zworki można kręcić ją wysoko ale wtedy się grzeje dość mocno

Machur
komentarz
komentarz

no ze mozna spokojnie podkrecic do tych wartosci

Gość
komentarz
komentarz

No To Super w Takim Razie Biora ja w czwartek :D bedzie juz kaska ! ajajja =D bedzie Chulac ten Crysis :D Do Ilu Krecic Ta Karte ? tak z 150 mhz??

mysle ze do 1950 mhz .. bo wiecej sie boje :D

falcon1984
komentarz
komentarz

680/1950 powinno gładko pójść ;)

snip91
komentarz
komentarz

700/2000 raczej bez problemu.

Gość
komentarz
komentarz

O Duzo Gorsza Jest Karta

600/1950 od 660/1900 mhz? Czy Bedzie To Samo . Boje sie OC a Ten GPU jest do 720

falcon1984
komentarz
komentarz
700/2000 raczej bez problemu.

Tu nie chodzi o O/C (bo potencjał ma Galaxy ogromny) tylko o temperatury...

Machur
komentarz
komentarz

przy oc kontroluj temp. sprawdzaj 3dmarkiem stabilnosc, wypartuj artefaktow. Jesli to bedziesz robil nic sie nie stanie:)

Gość
komentarz
komentarz

A Moge Ja Podkrecic do 650 / 2000 . bez testow ;)?

Machur
komentarz
komentarz

radzilbym sobie puscic 3dmarka i zerknac na temp:)

Gość
komentarz
komentarz

Jestem NOOBEK w OC :D jedyne co chce to zeby mi smigal Crysis =) Niechce sie bawic w duze OC i testy bo niechce nic przepalic wiec mowicie ze 650/1950 to bezpieczny OC

Jeszcze Karty nie mam :P

falcon1984
komentarz
komentarz

Na 2000 na pamięciach to jakiś radiatorki by się przydały od Pentagrama przykładowo

snip91
komentarz
komentarz
wiec mowicie ze 650/1950 to bezpieczny OC

Tak.

Gość
komentarz
komentarz

Skonczy Sie Na Tym Ze Puszcze Crysisa na Fabryku :D 600 /1800 :D bo sie poprostu boje OC =) Najwyzej Wejde na te 1900 i tyle:D

falcon1984
komentarz
komentarz

Z tym HP to na moje oko właśnie 650-680/1900-1950 powinno spokojnie dać radę bez zakupu dodatkowych radiatorków i chłodzenia

Zworkę od napięcia trzeba przestawić w karcie dodatkowo ;) i podłączyć oba kable zasilające do karty

snip91
komentarz
komentarz

Rdzeń spokojnie 650 możesz dać. Pamięci 1900 bez problemu.

Jak boisz się OC to pusć na normalnych taktach, jak braknie mocy to dopiero kręć.

Gość
komentarz
komentarz

A RADIATORKI MAM bo kupowalem Zalmana do Radka x1950 pro 512 ggdr3/ 256 bit i tez zakladalem na pamieci ;) ogolnie super chlodzenie temp w max stresie to 57 C ;)

falcon1984
komentarz
komentarz

Jakiego Zalmana ?

Gość
komentarz
komentarz

Nie Orientuje Sie w Nazwie Sorki :)

Sniper w Takim Razie Moge Ja Podkrecic do tego 650 / 1950 ? Bez zmieniania zadnych Napiec i podpinania dodatkowych zasilan/ cos takiego napisal falcon

Machur
komentarz
komentarz

dodatkowe zasilanie i tak musisz miec

snip91
komentarz
komentarz

Tak, 650/1900 możesz ustawić bez przestawiania zworki.

Tylko 1 kabelek 6-pin podłączasz.

falcon1984
komentarz
komentarz

650/1900 bez zworki - TAK

680/1950 - NIE

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.