x-kom hosting

8800 GT pytanie

snip91
komentarz
komentarz

NFS:PS na max.

Gość
komentarz
komentarz

Pytam sie... Bo mam ATI i mam taki problem ze Dostaje Restart Kazdej Gierki ... BSOD + atikmdag.sys.. wymienialem wszystko kazda czesc komputera! kazde sterowniki od 6,9 po 8,5 ! wnerwilem sie i wymieniam na NVIDIE hehe!

Naprawde Crysis 1280/1024 i High :D?

snip91
komentarz
komentarz

No raczej :)

falcon1984
komentarz
komentarz

Tak, naprawdę

Oprócz Crysisa wszystko pójdzie na maxa w 1280x1024 ;)

Gość
komentarz
komentarz

To Super =)

Teraz na Radeon x1950 pro 512 gddr3 / 256 bit AGP 8X w COD 4 na 1024/768 i 2 x aa wyciagam prawie non stop 125 fps ;D

w Crysis 1024/768 I High mialem na Checkpoincie 11 Fps xD.. .^.^ haha

snip91
komentarz
komentarz

CoD4 ma małe wymagania.

Gość
komentarz
komentarz

Wiem.. :D ale patrzac na to ze jest to Radeon x1950 pro 560/1370 mhz + AGP :PP to nawet niezle

falcon1984
komentarz
komentarz

No Radek to nie karta do Crysisa na high, ale na medium powinno ładnie ci iść :)

Gość
komentarz
komentarz

Przeciez Crysisa bym nawet na tym Radku nie wlaczyl :P ( skonczylo sie to 11 FPS ) :D dlatego kupuje MSI NX 8800 GT =D i juz podkrece o te 100 mhz i juz bedzie biegac na 660/2000 mhz :D

falcon1984
komentarz
komentarz

Hmm ja mam Gf 7900GS = odpowiednik wydajnościowy Radka 1950PRO i mi śmiga Crysis na medium w 1280x1024 ;)

snip91
komentarz
komentarz

Ja brałbym Palita i podkręcił go na 660/2000 :)

@UP

Crycis lepiej śmiga na GeForcach.

Xilomion
komentarz
komentarz

Jeżeli Ty masz karte na AGP to dlaczego kupujesz na PCI-E? Czy ja tutaj czegoś nie łapie...

snip91
komentarz
komentarz

Widzę, że nie dałeś się przekonać do tańszego Palita :) MSI też OK, można brać, tylko szkoda tych 50 zeta.

falcon1984
komentarz
komentarz

Spoko, może być ta karta

Ale warto też rozważyć TwinTecha, Palita niebieskiego, Galaxy HP, Asus Glaciator

Gość
komentarz
komentarz

No Sniper okazalo sie ze dostane Zasilacz Za Darmo ;) Wiec tego MSI moge krecic

falcon1984
komentarz
komentarz

Ja bym referenta nie brał w plastiku, feee <_<

Lepiej coś kupić co można z kurzu łatwo oczyścić i do tego tańszego

snip91
komentarz
komentarz

Dokładnie, brałbym Galaxy HP lub TwinTech HP.

Gość
komentarz
komentarz

Kazdy ma Inny Gust ;) Mnie sie podoba :D ..

snip91
komentarz
komentarz

Ale nie jest zbyt wydajne, przy wyższym OC może wymiękać.

Gość
komentarz
komentarz

Mozecie mi taka Karte Pokazac? Lub Link Prosze:D nieznam sie na GeForcach =D Wiem ze karta do 450 zl :P

falcon1984
komentarz
komentarz

Jak po 3 miesiącach temp. w stresie wzrośnie do > 90C to ci się nie będzie podobać już ... :lol:

falcon1984
komentarz
komentarz

Dokładnie to co wyżej, cichy, tani, łatwo oczyścić z kurzu, ładnie się kręci, pamięci Samsunga ;)

Machur
komentarz
komentarz

zdecydowanie bierz galaxy:) chyba ze chcesz nową

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.