x-kom hosting

Windows 10 - defaultowy odtwarzacz - zacinające się filmy

Rising9
utworzono
utworzono

Witam

Dzisiaj podczas odtwarzania filmiku z gry nagranego przez oprogramowanie Nvidii zauważyłem, że się niesamowicie ścina. Z poczatku obwiniałem właśnie Nvidię, ale, jak potem sprawdziłem, okazało się, że wszystkie inne materiały wideo które mam na komputerze też się strasznie zacinają i przypominają wręcz pokaz slajdów. Muzyka, o dziwo, działa normalnie, a każdy z zacinających się filmów, wrzucony do windowsowego edytora wideo, nagle działa lekko i płynnie. Dzieje się to niezależnie od tego, na którym z dwóch dysków mam nagranie, a HDTune nie pokazuje żadnych błędów. W czym może być problem? Jak to rozwiązać? System oczywiście jest legalny.
pozdrawiam

neo10
komentarz
komentarz

Ten standardowy odtwarzacz na ogół do niczego się nie nadaje niestety a tnie bo zapewne nie ma odpowiednik kodeków.

Zainstaluj pakiet klite https://codecguide.com/download_kl.htm w nim są chyba wszystkie sterowniki do filmów plus prosty odtwarzacz Media Player Classic wystarczający w 100% :)

Rising9
komentarz
komentarz

To co się w takim razie mogło stać z tymi kodekami, jak je naprawić i sprawdzić w czym rzecz? Raczej rzadko coś oglądam z dysków (prędzej internet), ale jeszcze tydzień, góra dwa tygodnie temu wszystko mi normalnie działało, a teraz obraz strasznie ścina, a dźwięk leci normalnie

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.