x-kom hosting

Ponowna instalacja systemu 11

balon
utworzono
utworzono

Witam,

Chciałbym ponownie zainstalować system z podziałem na partycje. Przy instalacji musze sformatować dysk i podzielić na partycje. Ponieważ system jest oryginalny a podobno klucz jest już zapisany w biosie (do odzyskania klucza są różne programy) Pytanie jeśli sformatuje dysk to klucz wciąż tam będzie czy muszę go podać na nowo? Dodam że musiałem utworzyć konto Microsoft do skonfigurowania systemu Windows 11. 

Jack Callahan
komentarz
komentarz (edytowane)

Jakbyś odłączył komputer od internetu na czas instalacji to byś nie musiał zakładać konta. :D Ale to może się i tak przydać. Klucz jest do tego konta przypisany. Natomiast w BIOS wszystko zostaje i możesz nawet pominąć wpisywanie kodu podczas instalacji oraz się nie logować, a aktywacja wykona się automatycznie. ;) 

balon
komentarz
komentarz

Próbowałem bez Internetu konfigurować system ale w pewnym momencie nie było już przycisku dalej. 

Jack Callahan
komentarz
komentarz

To nie wiem... możliwe, że coś zmienili w Win11, nim się akurat wiele nie bawiłem. :hm:

Sobiepan
komentarz
komentarz

niestety w win 11 nie ma opcji w wersji home korzystania z komputera bez konta microsoft. Można to obejść narzędziem rufus w którym podczas tworzenie botowalnego pendraiwa włączasz opcje usunięcia konta microsoft. Zrobiłem tak u siebie i działa.

  • Dobra wypowiedź 1
balon
komentarz
komentarz

Na YT są filmiki jak zainstalować win11 bez Internetu. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.