x-kom hosting

Internet mobilny

cyrusX
utworzono
utworzono

Cześć, mam problem dotyczący internetu mobilnego, moim operatorem jest orange, mam dodatkową kartę sim 500gb. Najczęściej zasieg pokazuję 2 kreski, czasem zdarzają się 4 a czasami 1. Podpinam telefon z kartą do komputera i udostępniam sobie przez usb, problem jest taki że ten internet po prostu nie działa na tyle ile mi potrzeba. Nawet filmy w 720p się nie ładują, a co dopiero grać na jakimś poziomie w counter-strike'a , bo na tym mi zależy najabrdziej. Zmieniałem juz ipv6 na ipv4 nie pomogło (korzystam z lte) i zastanawiam się co mogę jeszcze zrobić, kupić router na sim, a może spróbować u innego operatora np T-mobile gdzie jest teoretyczny zasięg 5g. Dlaczego teoretycznie ponieważ moja lokalizacja zarówno jak w Play jak i Tmobile jest na obrzeżach zasięgu 5g i ciężko stwierdzić czy w ogóle to będzie działać. Co mógłbym spróbować zrobić aby internet był dobry i w miarę stabilny żebym mógł po prostu grac.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.