x-kom hosting

Wasze pierwsze oc, co, jak, o ilę, i po co?

Gość
utworzono
utworzono

Tak jak w temacie. Ogólny temat o naszym oc, jak się zaczeło że podkręcacie, o ile podkręciliście przy "pierwszym razie" i co?

Gość
komentarz
komentarz

Sempron 2800+ @ 1,9ghz - więcej się nie udało poprzez głupią płytę główną :/

Gość
komentarz
komentarz

No to na mnie nadzedł czas. Pierwszy procek jaki podkręcałem to intel core 2 duo e6750 zresztą mam go do dziś ;).

Byłem wtedy jeszcze kompletny laik ale pomyślałem że sprubóje, pierwsze oc było na 2,98ghz procek i ram z 800mhz na 900mhz.

Wszystko by zdobyć lepszy wynik w superpi.

webber
komentarz
komentarz

Duron 700MHz, podkręcony do bodajże... 720MHz? Nie wiem, coś koło tego :P Więcej się nie dało - słaba płyta + SDRAM 133MHz. Miałem wtedy 10 lat : ]

snip91
komentarz
komentarz

A ja wpadłem do BIOS'a mojego ASUS'a i stwierdziłem, że spróbuje sobie podkręcić mojego E6750. No to OK. Ustawiłem sobie 2.8 GHz, tak tylko dla próby, po co mi więcej skoro procek wystarczający przy 2.66 :) Ale niestety nie przewidziałem, że to uzależnia :P Skończyłem na 3.2GHz, bo RAM badziewny, max około 840 MHz miał.

Ghost991
komentarz
komentarz

Athlon 2,8 (1,8Ghz) s.754 podkręcony na 2,55 Ghz - ale byłem zadowolony z siebie :D:D:D

Anonim1
komentarz
komentarz

Celeron 2.66 na 3.5 GHz więcej płyta nie dała rady :D

szyper
komentarz
komentarz

ja zaczelem od pentiua 4 2400MHz wykręcilem go na 2800MHz przy fsb 156 i mnoznilku 18

moglbym wykrecic wiecej ale stopuje mnie temperatura (przy 2800MHz temp stres 80stopni :P )

Gość
komentarz
komentarz

Celeron 2,4Ghz@3,05Ghz (s.478) (poszedł by dalej ale płyta nie umożliwiała niczego, poza zmianą FSB do 132) + SDR 133@160

jason182
komentarz
komentarz

Celeron 2400 Mhz na 2749Mhz. OC przez program... nie moge dalej podkrecac bo nie mam mozliwosc podniesienia napiecia CPU a jak wykrece go wyzej to wysypuje bledy w stress prime'ie.

WolfiK
komentarz
komentarz

Karta graficzna Geforce 6600 od Galaxy 350/550 (tak, miała ona fabrycznie podkręcone taktowanie) podkręcona została do 490/700mhz.

mis456
komentarz
komentarz

E6400 2,1 na 2,8 dalej ram nie pozwala

Grafika 8800GT GALXY (suszarka) 600/900@671/971 dalej się boję bo mam podłaczonego go pod jedną wtyczkę

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.