x-kom hosting

Słuchawki do 350zl

dziobaczek
utworzono
utworzono

Witam z racji ze moje słuchawki ryzen kraken pękły mi na pałaku poszukuje jakiś nowych warunek konieczny to metalowy pałąk wraz z prowadnicami co byście polecili ciekawego głównie do gier fps chciałbym żeby był również bas w miare przyjemny . Nie posiadam karty dźwiękowej wiec będą podłączone bezpośrednio do płyty głównej . 

dziobaczek
komentarz
komentarz

@Sławomir Oglądałem je właśnie dzisiaj i się zastanawiam nad nimi , trochę obawiam się nad zawiasami czy nie pękną bo raczej pałąk jest metalowy ale zawiasy są plastikowe prawda ? Trochę się zraziłem tym dziadowskim plastikiem gdyż swoje stare posiadałem około 2 lat i na prawdę na nie uważałem po czym ostatnio mi nie dociskaly tak dobrze i około 2 tyg użytkowałem je nie widząc ze nawet pękły dlatego nie ukrywam ze szukam słuchawek na dobrych kilka lat 

Sławomir
komentarz
komentarz

Według danych producenta:

 

Materiały

Widełki: aluminium

Pałąk: stal

Nakładki słuchawek: Sztuczna skóra i pianka zapamiętująca kształt

Dodatkowe nakładki słuchawek: Materiał i pianka zapamiętująca kształt

 

 

Więc powinno być wszystko OK.

To by trzeba było "omacać" na sklepie jak wyglądają te mocowania muszli. Chyba że ktoś tutaj je posiada.

 

dziobaczek
komentarz
komentarz

@Sławomir No nic popatrzę jeszcze później jak nie znajdę nic sensownego to zamawiam te co mi poleciłeś kolego , dzieki bardzo 

dziobaczek
komentarz
komentarz

@Sławomir   Właśnie przyszły mi słuchawki jednym słowem „Petarda” porównując moje stare słuchawki to jest taka przepaść ze szok głównie mówiąc o muzyce brzmienie jest kozackie tym bardziej ze mam jeszcze dodatkowy korektor FxSound który podbija dźwięk i spoko są profile ze przełączają się same w danej grze jak i domyślnym ustawieniu . Warto było dzieki , Sławomir 

IMG_5537.jpeg

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.