x-kom hosting

karta ATI

Gość
utworzono
utworzono

Od kilku lat korzystam z kart ATI lecz po ostatniej zmianie (rok temu) na Radeon x1600 Pro 256 MB ze sterownikami catalyst 8.5 i nie tylko z tymi sterownikami lecz kazdymi innymi mam ten sam problem z grafiką a mianowicie taki jak na zalączniku. Moze ktos moglby mi powiedziec czym to jest spowodowane i jak sie tego pozbyc bo ja nie mam pojecia. Moje gg 8345975. Prosze piszcie ;)

bez_tytuĹu.jpg

post-21292-1213385429_thumb.jpg

Bar33t
komentarz
komentarz

Moze to poprostu uszkodzenie monitora badz samej karty (artefakty). Czy prócz tego są jeszcze jakies przekłamania w obrazie jak grasz lub ogladasz filmy? ;)

Gość
komentarz
komentarz

No wlasnie nie ma, te bledy wystepuja podczas grania w gry 3D tj. Crysis, Assassin's Creed, Race Driver GRID itp. Nikt nie wie o co z tym chodzi ;/ zmiana sterownikow tez nie pomaga, moze to jest jakas wada fabryczna?? Wlasnie to cos sie uwidacznia gdy sa wlaczone zaawansowane efekty graficzne.

snip91
komentarz
komentarz

Jaka temperatura karty ?

Machur
komentarz
komentarz

a zawsze mniej wiecej w tym miejscu czy w roznych??

Gość
komentarz
komentarz

60-70 stopni jest temperatura, tzn. to sa takie pionowe paski o szerokosci 1 cm i potem jest odstep 1 cm i znowu taki pasek i to wystepuje przy roznicy odleglosci dwoch obiektow, tz. jesli widac jakis drzewo, to na tle (np. niebo) odbijaja sie takie paski jakby to byl taki no nie wiem 'cien' tego drzewa, tak samo jest jak na rysunku, jest jakis obiekt i jego cien odbija sie na tle tylko jest troszke przesuniety w lewo ;/

Machur
komentarz
komentarz

temp sa w normie. to chyba jednak karta cos szfankuje.

Gość
komentarz
komentarz

zastanawiam sie czy nie oddac karte na gwarncje ale wtedy bede uziemiony z kompem na jakies 2 tygodnie a panowie u mnie bez kompa jak bez reki, jestem informatykiem, ale pierwszy raz sie z takimi bledami spotykam ;(

snip91
komentarz
komentarz

Najlepiej sprawdź kartę na innym kompie, żeby mieć pewność.

Wiem, że bez kompa jak bez ręki :)

Machur
komentarz
komentarz

zeby tylko bez reki xD tak jak wyzej. sprawdz u kogos:) mozesz zawsze poprosic o jakas zastepcza??

  • 2 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz

sprawdzalem na innym monitorze tez to nie od tego, tylko ze sprawdzeniem gdzie indziej bedzie maly problem bo wszyscy moi znajomi korzystaja z kart nVIDI wiec trzeba sie jeszcze bawic w przeinstralowywanie sterow ;( ale zobaczy sie jeszcze jakby wpadl ktos na jakis pomysl to piszcie, to juz 5 forum i nikt sie z czyms takim jeszcze nie spotkal <lol>

Pomoze mi ktos w koncu bo nic nie dalo to co mowicie wrecz blagam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.