x-kom hosting

Pytania odnośnie win10 w oemie

Olox
utworzono
utworzono

Witam za niedługo kupuję nowy komputer aczkolwiek mój windows jest na licencji oem i nie jestem pewien co się stanie bo raz pisza że nie będzie działac system a raz piszą że będzie działać sam nie wiem dokładnie jak to działa bo wymieniałem płytę główną jako iz moja sie zepsuła co prawda wymieniałem na model 1:1 ten sam ale no i windows po podłączeniu działał normalnie nie rozumiem do końca jak to działa i byłbym wdzięczny jakby ktoś rozjaśnił

Gawel
komentarz
komentarz

Powinien zadziałać. Kiedyś OEM był przypisany do sprzętu ( płyta główna ) teraz masz licencję przypisaną do konta MS. W twoim przypadku jak zmieniasz komputer to musisz usunąć usługę  z konta MS

Olox
komentarz
komentarz

@Gawel a tak z ciekawości jak usunąć usługę z konta ms bo nie wiem do końca jak będę miał to zrobić i jak to będzie działać wtedy

Gawel
komentarz
komentarz

Konto MS i urządzenia. Potem usuń urządzenie 

Screenshot_2.jpg

Olox
komentarz
komentarz

@Gawel @Gawel A będę to musiał zrobić z obecnego komputera czy będę mógł to zrobić już po wymianie i sorki za podwójne oznaczenie

Sobiepan
komentarz
komentarz

możesz z dowolnego po zalogowaniu się na swoje konto

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.