x-kom hosting

"No Signal" monitor LG

Rakison
utworzono
utworzono

Witam pisze do Państwa z takim problemem kupiłem dzisiaj monitor "LG 24MP60G" podłączyłem go za pomocą HDMI oczywiście do karty graficznej:) zmieniłem źródło monitora na HDMi i wyskakuje taki o to komunikat "No Signal entering the power shortly" zacząłem próbowac z diplayem zamiast HDMi podłączyłem za jego pomocą zrodlo na Displaya i analogiczna sytuacja jak z HDMI pomyślałem cholera może problem z kartą graficzną/wejściem nie widzi tych kabli to zrobilem takiego myka odłączyłem całe okablowanie od kompa i monitora źródło na monitorze na Displaya i tak podłączyłem do monitora HDMi następnie do komputera i wyskoczył komunikat "A new external input has been connected Do you want to use this HDMI"to dałem okej i cóż wyskoczył ten komunikat z no signal znowu więc wychodzi na to że komp widzi ten kabel hdmi podłączony z monitorem ale i tak lipa prosiłbym o pomoc wrzucam screeny tych komunikatów wspominanych

20230714_132736.jpg

Jack Callahan
komentarz
komentarz

Po zmianie monitora miałem problem, że BIOS w płycie na B85 nie ładował sterownika HDMI i nie wyświetlało obrazu, lecz tylko w BIOS, a po DVI działało normalnie. Pomogło wyłączenie opcji "Windows 8 Features", zależnie od płyty, różnie te opcje są nazwane, związane to też jest z fastbootem, który wymaga kompatybilności ze standardowymi sterownikiami UEFI.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.