x-kom hosting

Sterownik AMD SMBUS za co jest odpowiedzialny

dziobaczek
utworzono
utworzono

Witam mam takowe pytanie za co jest dokładnie odpowiedzialny ten sterownik bo nie jestem pewien czy po jego aktualizacji spadły mi FPS w Warzone  i są takie jakby mikro przycięcia gra nie jest już taka płynna jaka była. Była tez aktualizacja gry i nie wiem czy to przez sterownik czy może jakaś wadliwa aktualizacja gry po prostu  . Szukałem w necie ale ciężko znaleźć coś konkretnego . 

Bez nazwy.png

Jack Callahan
komentarz
komentarz (edytowane)

Jeśli są problemy z grą to raczej wina jej aktualizacji. Słyszałem nieco o Warzone, jakie kwiatki lubi robić. ;) SMBus, z tego co wyczytuję, to szyna odpowiedzialna za szeroko pojęte zarządzanie hardwarem. ;)

dziobaczek
komentarz
komentarz

@Jack Callahan  Dzieki masz racje oglądałem właśnie na yt opinie teraźniejszej aktualizacji gry i niektórzy maja właśnie o 40% mniej Fps wiec nie jestem sam . Myślałem ze może właśnie przez ten sterownik się to stało ale całe szczęście nie  , pozdrawiam  

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.