x-kom hosting

czy dopłacić do lepszego prcesora?

jakisgoscu123
utworzono
utworzono

Hej chce mojego staruszka (i5 3450) zmienić na jakąś maszyne do amatorskiej pracy typu blender i tym podobne 
teraz albo wziąć jednego z lepszych 6 rdzeniowców (amd) za dość okej sumke bez chłodzenia bo wątpie żeby były jakieś problemy oprócz tego że będzie głośno (gram na słuchawkach)

image.thumb.png.b15422bf25c56264d6e355f95aaf4b0c.png

albo owiele prawie droższego 8 rdzeniowego potworka bo jak słyszałem w necie to troche sie poci i że jakiś silver chłodzenie za 50 zl nie da rady chociaż nie przeszkadza mi chuk ważne żeby nie miał powyżej 80 stopni w grach
w stresie może nawet dobijac do 100 stopni nic nie powiino sie stać mój i5 3450 w prostych gierkach dobija 96 i nic szczególnego sie nie dziejie

image.thumb.png.ed9f23b39cd577c3d8f787de8e697001.png

jak już droższego to bez 32gb tylko 16gb ale nie wiem
co zrobić w takiej sytułacji? (prosiłbym o szybką wiadomość bo chciałbym zamówić sprzęt w ciągu tego tygodnia)
z góry dziękuje za pomoc :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.