x-kom hosting

Jaki internet wybrać?

WolfieAwoo
utworzono
utworzono

Cześć. Zastanawiam się nad zmianą dostawcy internetowego.

Obecnie mam pakiet z multimedii, którą przejeła vectra, internet i tv
600Mbit downloadu 50Mbit uploadu, przez koncentryk.

Na vectrze maksymalnie mozna miec 1.2Gbit downloadu i 90Mbit uploadu  więc to odpada. Zależy mi na wysokim uploadzie i niskich pingach w grach, niezrywaniu łącza.

W multimedi aka vectrze nigdy nie narzekalem na pingi, awaryjność była znikoma. Może raz na godzine w ciagu miesiąca byl problem z netem.


Chciałbym zmienić na coś szybszego, z większym uploadem tylko zależy mi też żeby gry sieciowe chodziły normalnie.


Do wyboru mam jeszcze:
- orange swiatlowod DL: 1Gbit UP: 300Mbit i niby jest jeszcze orange swiatlowod pro 2.0 z uploadem 600Mbit [DL: 2Gbit, do 1gbit na 1 urzadzeniu] ale nie sprawdzalem czy jest u mnie ten 2Gbit Skoro 1 jest to pewnie i 2Gbit.

Mam jeszcze mozliwosc swiatlowodu od T-Mobile 900/300, ale oni chyba działają na kablach orange tylko wlasny routing krajowy mają przez co lepsze niby pingi w grach.

Z tego co czytałem sygnał  w orange  idzie na około przez kraje zachodu. Czy jakoś tak.


Warto brać orange, czy może wziąć półśrodek jako tmobile czy zostac na słabszym aczkolwiek stabilnym łączu. Chociaż wolałbym szybszy upload.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.