x-kom hosting

Która

Carlsberg
utworzono
utworzono

która z tych kart będzie lepsza do mojego kompa (syg)...???

snip91
komentarz
komentarz

9600GT jest teoretycznie lepszy, ale testy pokazują, że jest lepszy tylko z włączonym AA, bez AA wydajność taka jak w przypadku 8800GS/9600GSO.

Carlsberg
komentarz
komentarz

aha czyli nie ma sensu kupować 9600gt

snip91
komentarz
komentarz

Jak grasz z AA to można brać, ale jak bez to wydajność jest zbliżona do 8800GS/9600GSO, więc raczej zbędny wydatek.

FrogsterPL
komentarz
komentarz
Bar33t
komentarz
komentarz

Moim zdaniem 9600GT bedzie nieco lepszym rozwiazaniem, a konkretnie mam na mysli:

http://allegro.pl/item381706037_gainward_9..._3_lata_fv.html

349 zł za nową 9600GT to dobra oferta. Asus 8800GS z chlodzeniem Glaciator kosztuje ok. 300-320 zł, ale wedlug mnie warto troszke doplacic do tego Gainwarda 9600GT ;)

Machur
komentarz
komentarz

ale patrzac na testy. To bez AA czesto duzo lepiej spisuje sie 8800gs/9600gso. Ja bym sie powaznie zastanowil...

przemorski
komentarz
komentarz

Bierz tego Gainwarda 9600gt ;)

Carlsberg
komentarz
komentarz

a jakbym tak poczekał i dozbierał do 8800gt czy do mojego kompa nie ma sensu łożyć na 8800gt...???

snip91
komentarz
komentarz

Można dać, tylko lekkie OC procka by się przydało.

Carlsberg
komentarz
komentarz

a mniej więcej o ile trzeba by go podrasować ??

snip91
komentarz
komentarz

Może na 2.8 GHz, ale myślę, że standardowe 2.6 GHz nie powinno spowalniać, a jak już to lekko.

Carlsberg
komentarz
komentarz

to myślę że warto poczekać i kupić 8800GT bo ta karta już będzie chyba sporo wydajniejsza od młodszej siostry GS

Walkman
komentarz
komentarz

już 400zl kosztuję , więc ...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.