x-kom hosting

Chłodzenie powietrzne do Ryzen 3600

Szym3k
utworzono
utworzono

Witajcie,

Do tej pory mój Ryzen był chłodzony prze AIO Darkflash 240. Chłodznie to ma juz z 2 lata i zauwazyłem, że temperatury procesora wzrosły. W stanie spoczynku oscylują w okolichach 50 stopni, natomiast podczas gry w WoT sięgają nawet 85 stopni. Chciałbym je wymienić na cos powietrznego. Warunków jest kilka. Ma być: czarne, aRGB, ciche i wydajne. Rozmiar jest kwestią drugorzędową bo mam bardzo dużą obudowę.

Jak już coś znajdę, to albo mi się podoba, ale opinie ma średnie (AEROCOOL PGS Mirage ARGB), albo nie spełnia któregoś z warunków - np. nie podoba mi się.

Budżet to powiedzmy max 400 - 500, ale jeżeli wydam połowę tej kwoty to będę bardzo szczęśliwy.

Co byście zaproponowali?

ThreeG
komentarz
komentarz

Sprawdź be quiet! Pure Rock 2 FX, chłodzenie powinno spełnić kryteria :)

 

Sławomir
komentarz
Szym3k
komentarz
komentarz

@Sławomir @ThreeGw sumie większość z tych coolerów widziałem, ale albo mi się nie podobają albo są mega głośne i mało wydajne. Jedyny sensowny to be quiet, ale średnio mi się podoba. 

Powiedzcie jeszcze jest jakiś sposób żeby sprawdzić czy AIO działa poprawnie czy może trzeba kasetę wymienić albo jeszcze coś innego jest przyczyną wysokich temperatur?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.