x-kom hosting

Zasilacz

Nwm08
utworzono
utworzono

Witam składam komputer i moje pytanie jest takie jaki były zasilacz potrzebny ile Wat , do tych podzespołów: 

 

Procesor: i7 2600k 12gb ram Dysk 1tb Karta Graficzna: Radeon rx460 Płyta Główna: Asus p8z68 v-pro Potrzebuje taki który utrzyma komputer ale będzie miał niskie zużycie energii , z góry dziękuję za pomoc 

Nwm08
komentarz
komentarz

@eryk93 nie da rady z

mniejszą mocą?

 

eryk93
komentarz
komentarz

On ci nie naciągnie więcej prądu, pociągnie tyle ile potrzebują podzespoły ;) 

rafalluz
komentarz
komentarz

Da, ale słabsze są zwykle też znacznie gorsze jakościowo (np. SPC Elementum)

  • Dobra wypowiedź 1
Nwm08
komentarz
komentarz

@eryk93 aha czyli jak mam nwm zasilacz 600wat a podzespoły potrzebują 300w to tyle bedą brać prądu?

 

@eryk93 bo ogólnie mam już kupiony zasilacz 600wat

 

SZALONYORGANISTA
komentarz
komentarz

tak

 

Nwm08
komentarz
komentarz

@SZALONYORGANISTA ok , jeszcze jedno jakby ktoś miał czas sprawdzić i podliczyć ile te podzespoły biorą prądu to byłbym mega wdzięczny

eryk93
komentarz
komentarz

Jaki to zasilacz 600V masz?

48 minut temu, Nwm08 napisał:

@SZALONYORGANISTA ok , jeszcze jedno jakby ktoś miał czas sprawdzić i podliczyć ile te podzespoły biorą prądu to byłbym mega wdzięczny

Może 160W weźmie 

  • Dobra wypowiedź 1
Nwm08
komentarz
komentarz (edytowane)

@eryk93 Kolink modularny

 

Edytowane przez Nwm08
eryk93
komentarz
komentarz

lepiej nowy kupić, na tym się nie oszczędza

  • Dobra wypowiedź 1
Nwm08
komentarz
komentarz

@eryk93 masz jakiś do polecenia?

xardas228
komentarz
komentarz

Ten seasonic wyżej to takie całkowite minimum przyzwoitości, więc jeśli chcesz wydać jak najmniej to on a jeśli nie to podaj budżet na sam zasilacz.

Nwm08
komentarz
komentarz

@xardas228 no jeżeli muszę zmienić na lepszy to sprzedałbym ten co mam i za tą samą cenę bym kupił albo trochę dołożył 

 

eryk93
komentarz
komentarz

Do w/w podzespołów nie ma sensu dopłacać, chyba, że myślisz o zmianie za jakiś czas na całkiem nową jednostkę

Nwm08
komentarz
komentarz

To na razie nie bede zmieniać 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.