x-kom hosting

Złamany kwadracik na plycie glownej

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: anioł2009 ,
suchy7pl
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, podczas montowania dysku ssd m2 nie mogłem odkrecic śrubki w płycie głównej . próbowałem kombinerkami jak i śrubokrętami ale ona nawet nie chciała drgnąć. Przy okazji ułamałem mały szary kwadracik nad wejściem karty graficznej i komputer się wlacza ale jest czarny ekran i komponenty takie jak mysz czy klawiatura się nie świecą, więc Windows się nie włącza. Teraz pojawią się pytanie, nowa płyta główna, czy do serwisu? Może sam to mogę jakoś naprawić? Przy okazji jak odkręcić tę cholerną śrubkę? Na ostatnim zdjęciu nad czerwonym kółkiem jest śrubka o której mowa.

20230701_014829.jpg

20230701_014755.jpg

20230701_014642.jpg

leelareso
komentarz
komentarz

:facepalm:

  • Rekomendowana odpowiedź
anioł2009
komentarz
komentarz

Zanies do serwisu elektronicznego razem z częścią ktora ulamala sie. Szybko dobiora i naprawią, koszt nie powinien przekroczyc 50zl

saharz8731
komentarz
komentarz

Tej śrubki chyba się nie da odkręcić, chociaż tam jeszcze jest miejsce na 110.

Też chciałem odkręcić tą śrubkę, musiałem użyć kombinerek. Tak odkręciłem, że wyrwałem caly gwint w laminacie :lol2: Na szczęście do teraz działa bez zarzutów :D image.thumb.jpeg.83e58a80691d993224c1a1438731964f.jpeg

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.