x-kom hosting

KERNEL_DATA_INPAGE_ERROR

Tomsson01
utworzono
utworzono

Witam. Podczas włączania komputera wyskakuje blue screen ( kernel_data_inpage_error). Windows 10

Opis sytuacji: (dzieje się to przy każdym włączeniu komputera, restartowałem kilka razy)

Włączając komputer wyświetla się okno do logowania (wszystko działa normalnie, nie wyskakuje blue screen)

Loguję się

Wyświetla się pulpit, po 5/10 sekundach wywala blue screena.

Mam wrażenie, że wywala go dopiero podczas ładowania się aplikacji (automatyczne uruchamianie)

Wiekszość blue screenów wywalało podczas włączania się discorda (ta aplikacja może być problemem)

Chciałem wyłączyć automatyczne uruchamianie, ale discord nie wyświetla mi się w menadżerze zadań.

Zrobiłbym format do ustawień fabrycznych, tylko na pulpicie mam kilka ważnych folderów, jeżeli nie macie pomysłu na naprawę, prosiłbym o podpowiedzenie jak mogę przerzucić te foldery na laptopa lub pendrive.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.